Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Ветеранів АТО запрошують на безкоштовне навчання до Школи управління УКУ

Поширити:
12 травня 2016 10:15
327

Школа управління Українського католицького університету відкриває стипендіальну програму MPA Honor Scholarship для демобілізованих учасників АТО.

За підтримки Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) фінансову підтримку навчання в рамках ініціативи зможуть отримати приблизно 5 студентів.

Про це повідомляє прес-служба УКУ, передає VIDIA.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкращим чином підготувати наших ветеранів, які хочуть продовжувати вкладати свої сили в розвиток української держави», – зазначила Ярослав Джонсон, президент Western NIS Enterprise Fund.

Програма буде інтегрована в магістерську програму з публічного адміністрування, яка є в Українському католицькому університеті. Після закінчення навчання учасники отримають диплом магістра з публічного адміністрування.

Щоб претендувати на стипендію, кандидат повинен подати мотиваційне есе (англійською мовою) на тему: «Як ми можемо досягти кращого майбутнього для наших дітей в Україні» та лист-зарахування від університету.

Серед інших вимог: бути громадянином України, ветераном АТО (демобілізований та зацікавлений у сфері публічного адміністрування); наявність диплому бакалавра; володіння англійською мовою на рівні, який дозволив би йому навчатись у програмі.

Документи на стипендію потрібно надсилати на електронну пошту [email protected].

«Стипендія покриває до 100% вартості навчання включно з проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатись після етапу відбору та інтерв’ю», – розповів Андрій Сорохан, програмний координатор WNISEF.

За словами директора Школи управління УКУ Павла Шеремети, для того, щоб бути успішним в державному управлінні, потрібно три речі: характер, знання і команда. Магістерська програма Школи намагається допомогти учасникам із двома останніми пунктами.

«Аналогічних навчальних програм в Україні є дуже мало. Нам треба значно більшу кількість державних службовців, державних лідерів, які мають візію, відповідні цінності, характер, навички та володіють сучасними інструментами управління. Бо, знати – це одне, а втілювати – це зовсім інша річ», – розповів Павло Шеремета.

Студентом магістерської програми з публічного управління Школи управління УКУ вже є колишній боєць батальйону «Айдар» і тренер проекту «Побратими» Тарас Ковалик.

«Побратими часто роздратовані тим, що не бачать реальних змін, що вони могли стримувати ворога на фронті, але не можуть нічого зробити тут. За 9 місяців навчання я побачив, що у державі відбуваються якісь зміни і зрозумів, як я і всі ми можемо до них долучитися. Хто має реальну силу і бажання щось змінювати – для них є майданчик у Школі управління УКУ», – ділиться враження Тарас Ковалик.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів