Як будуть проходити покази? Чи потрібен мені квиток? Які фільми будуть у доступі? Тут ви знайдете відповіді на поширені питання про те, як відбуватиметься Docudays UA в онлайні.
Програма Docudays UA-2020 включатиме понад 45 онлайн-стрімів дискусій, розмов та лекцій на сайті docudays.ua та 70 стрічок з фестивальної кінопрограми на платформі DOCU/SPACE, повідомляє офіційний сайт фестивалю.
Ні, адже доступ до всіх онлайн-трансляцій і фільмів на DOCU/SPACE буде безкоштовним. На DOCU/SPACE потрібна буде коротка реєстрація.
Публічні онлайн-трансляції відбуватимуться з 24 квітня до 3 травня включно на сайті docudays.ua. Це понад 45 дискусій правозахисної програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей майстерні документалістики DOCU/КЛАС; розмов про життя й про кіно з режисерами/-ками фестивальних стрічок та кінокритиками/-инями. Щовечора протягом всіх днів фестивалю ми також показуватимемо 10-серійний фільм «Село» французької режисерки Клер Сімон.
Так, усі онлайн-стріми будуть інтерактивними. Активувавши вікно чату під час перегляду, ви зможете прокоментувати почуте, а також поставити питання, які модератор(ка) братиме до уваги під час обговорення. Також поставити своє питання можна буде у Facebook та Youtube (якщо ви переглядаєте стрім там).
Окрім цього, на сторінці фільму на DOCU/SPACE можна буде записати відеоповідомлення до режисера/-ки фільму та поспілкуватися з ним/нею безпосередньо через короткі відеозвернення в чаті.
За фільми конкурсної програми можна буде проголосувати після перегляду.
Так, вони згодом з’являться на сайті.
Після реєстрації у віртуальному кінотеатрі DOCU/SPACE ви зможете безкоштовно переглянути 70 фестивальних стрічок з конкурсних та позаконкурсних програм. Для більшості фільмів немає розкладу показів, переглянути їх можна в будь-який зручний для вас час. Виняток становлять стрічки з DOCU/УКРАЇНА: кожен із фільмів національного конкурсу буде у відкритому доступі протягом однієї доби.
На жаль, фільми доступні лише на території України.
Більшість із фільмів на DOCU/SPACE будуть доступні для перегляду з 24 квітня до 10 травня. Обмежений доступ матимуть лише фільми з національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА.
Винятком є стрічки національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА, які будуть доступні лише протягом доби з моменту їхньої прем’єри на платформі:
25.04, 18:00 – «Земля блакитна, ніби апельсин»
26.04, 18:00 – «Зарваниця»
27.04, 18:00 – «War Note»
29.04, 18:00 – «Будинок»
1.05, 18:00 – «Не хвилюйся, двері відчиняться»
* Фільм відкритий для перегляду протягом доби після зазначеної дати.
Деякі фільми матимуть обмежену кількість переглядів для різних користувачів/-ок. Це пов’язано з вимогою правовласників стрічки. Для зручності поряд з кожним фільмом буде встановлено лічильник, який показуватиме, скільки лишилось доступних переглядів.
Усі фільми на DOCU/SPACE матимуть субтитри англійською мовою, а також україномовні субтитри (окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ). Стрічки з програми DOCU/ДІТИ матимуть озвучку українською мовою.
Усі події RIGHTS NOW! супроводжуватиме переклад жестовою мовою, а всі фільми, окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ, матимуть адаптовані субтитри українською мовою. Детальніше про це – за посиланням.
Так, адже всі події та покази онлайн є безкоштовними. Для наших відданих глядачів та глядачок, які придбали абонемент, у нас є кілька пропозицій:
Ви можете обрати бажаний та зручний для вас варіант, заповнивши коротку гугл-форму.
Так, у межах індустрічної платформи DOCU/ПРО ми підготували ексклюзивні онлайн-події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Cеред них:
Усім власникам/-ця індустрійної акредитації прийде лист на електронну пошту щодо можливостей запису, графіку заходів та зустрічей.
Так, усі власники/-ці індустрійної акредитації отримають на пошту листа про можливості повернення коштів.
Ми дуже вдячні журналіст(к)ам за готовність підтримати нас інформаційно. Оскільки цього року всі покази та події відбуваються онлайн та безкоштовно, акредитуватися на них не потрібно.
З питань організації інтерв’ю звертайтеся до Марії Матяшової, прескоординаторки фестивалю, на e-mail: [email protected].
Усі охочі зможуть зареєструватися до дистанційного спілкування з «книгами» у Живій Бібліотеці з 27 квітня до 2 травня включно. Підліткам з різних куточків України ми запропонуємо участь в онлайн-студії документального кіно, де під менторством документальних режисерів/-ок вони створюватимуть у DOCU/ТАБОРі власні документальні стрічки про життя на карантині.