Підтримати нас

Український письменник напише книгу в Антарктиді

29 жовтня 2018 14:18
719
Поширити:

Український письменник і журналіст Маркіян Прохасько вирушає до Антарктиди.

Там писатиме репортажну книгу про українських полярників, передає Gazeta.ua.

Прохасько проведе 2 місяці на українській арктичній станції "Академік Вернадський". Мандрівку запланували на січень 2019-го.

Ще ненаписану книгу готове опублікувати "Видавництво Старого Лева".

"Хочу брати участь у всьому, що там відбуватиметься. На станції житиме близько 2 десятків людей, не тільки науковців, а й кухарів, робітників, сисадмінів. Я збираюсь поговорити з усіма: навіщо вони туди їдуть, що там шукають. Мені цікаво, як впливає на людину тривале перебування у крижаній пустелі. Братиму участь в усіх вилазках, піду фотографувати пінгвінів", - розповідає Маркіян.

Окрім життя на станції, письменник планує написати про зміни клімату, геополітичні катаклізми, якими погрожують претензії кількох держав на землі Антарктики.

Зараз письменник готується до поїздки: читає книжки та наукові статті, планує зустрічі з колишніми полярниками.

Довідково: 

27-річний Маркіян Прохасько - син українського письменника Тараса Прохаська.

2018-го видав свою першу книгу - "Нестримна сила води". Це збірка з 9 оповідань, які зводяться до пошуку ідеального міста. "Серед безлічі можливих урбаністичних пейзажів, часів, вимірів та альтернативних світів розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя", - пишуть в анотації до видання.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів