Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Стартувала міжнародна інформаційна кампанія проти хабарництва - #ЯнеДаю

Vgoru
Автор
Поширити:
15 листопада 2017 07:35
665

Transparency International Україна розпочала інформаційну кампанію проти корупції #ЯнеДаю #IDontBribe.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це йдеться на сайті організації. В рамках кампанії всі охочі будуть ділитись персональними історіями вимагання хабаря і боротьби з хабарництвом. Найбільш вражаючі історії будуть згодом озвучені на радіо та телебаченні.

Як зазначають організатори, міжнародний флешмоб відбудеться в два етапи. Перший етап передбачає інформування про проблему хабарництва та збір історій. В рамках цього етапу протягом листопада у соцмережах за хештегами #ЯнеДаю #IDontBribe люди з різних країн ділитимуться своїми власними історіями, пов'язаними з корупцією, та відмови від неї. Друга хвиля відбудеться за участі українського поета Сергія Жадана та телеведучої Тетяни Даниленко, яка транслюватиме найбільш вражаючі історії успіху із флешмобу.

"Мета кампанії "Я не даю" – пробудити у людях відчуття власної відповідальності за потурання корупції. Вивести з тіні замовчувану проблему побутової корупції, прирівнявши її до проблеми насилля, та запитати в українців – як самі собі вони пояснюють дачу хабаря? Показати тим, хто має сміливість та небайдужість, аби боротися з корупцією, що вони не одні, що вони роблять корисну та важливу справу і нас таких багато", – розповіла Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації ТІ Україна.

Крім того, у 17 містах (Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Хмельницькому, Херсоні, Харкові, Луцьку, Кропивницькому, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Білій Церкві, Чернігові, Черкасах, Рівному, Львові) будуть розміщені тематичні провокативні бігборди з бізнесменом, який зізнається, "що дає, адже його змушують", зі студентами які "дають, бо звикли" та з хворим, який "дає, аби вижити".

Нагадаємо, згідно з останнім соцопитуванням фонду "Демократичні ініціативи", протягом останнього року близько 25% українців давали хабарі. Приблизно половина населення оцінює хабар як неприпустиме явище, 44% – як негативне, і лише 9% – вважають його "нормальним способом вирішення проблем".

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів