Четверо жителів Херсонщини посіли призові місця на турнірі з більярдного спорту серед ВПО

Вгору
12 лютого 2024 11:04
334

10 та 11 лютого 2024 року в місті Кривий ріг Дніпропетровської області у СБК “Імперія” відбувся перший тур відкритого турніру з більярдного спорту серед внутрішньо переміщених осіб, призові місця посіли четверо жителів Херсонщини.

Про це повідомили на сторінці “Новини Нововоронцовщини” у фейсбуці.

Третє місце посіли Микола Христич із села Дудчани Херсонської області та Євген Скляр із селища Архангельське. Друге місце виборов вихованець гуртка “СпортЛенд” Андрій Ратушний із селища Високопілля. Перемогу ж здобув Володимир Чижов із селища Іванівка, йдеться в дописі.

Переможці отримали грамоти та медалі, володарю першого місця вручили кубок турніру. Усі учасники отримали продуктові набори.

У турнірі брали участь переміщені особи з Херсонської, Луганської  та Донецької області, які наразі проживають у Кривому Розі.

• Раніше стало відомо, що в першому матчі на Олімпійському передкваліфікаційному турнірі найкращим гравцем національної збірної України став воротар Херсонського хокейного клубу “Дніпро” Едуард Захарченко.
  • Спортсмен із Херсонщини, 35-річний Андрій Проценко посів третє місце в турнірі "Udin Jump Development 2024", який пройшов в Італії.
  • Херсонський фігурист Кирило Марсак представлятиме Україну на чемпіонаті світу серед юніорів у чоловічому одиночному катанні.