Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

АТОвці Великої Олександрівки побачать документальне кіно про права людини

Поширити:
25 грудня 2016 17:23
665

Цьогоріч, уперше, в рамках фестивалю документальне кіно про права людини демонструють учасникам АТО. Покази заплановані у 6 районах області. А саме Скадовському, Калачацькому, Голопристанському, Каховському Генічеському та Великоолександрівському районах.

АТОвці Скадовська, Каланчака, Олешок, Генічеську, Каховки, Нової Каховки та Голої Пристані вже побачили "Українських шерифів" і "Алісу в країні війни".

Наступною стане Велика Олександрівка.

Показ відбудеться 26 грудня 2016 р. за адресою: смт. В.Олександрівка, вул. Леніна, 147 (читальна зала Великолексадрівського районного будинку культури). Початок о 12.00.

Программа показу:
1. Перегляд та дискусія за фільмом "Українськї шеріфи", режисер Роман Бондарчук.
2. Перегляд та дискусія за фільмом "Аліса в країні війни" , режисер Аліса Коваленко.
3. Семінар для учасників АТО та ВПО «Документальні  фільми  про  права людини  як  інструмент  з медіа-просвіти».

Про фільми:
"Українські шерифи" (2015, Україна, Латвія, Німеччина), режисер Роман Бондарчук: 
Неначе птах, в’ється у повітрі невеличкий український прапор, прикріплений до автомобіля двох «шерифів», обраних громадою села на півдні України. Шерифи рятують жінку від анаконди, вселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту. Непроглядні зимові тумани. На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. У селі з’являється сепаратист. Країна для цих людей – це їхнє село. Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам’ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

"Аліса в країні війни" (2015, Польща), режисери Аліса Коваленко та Любов Дуракова: Коли на Майдані починалася революція, Алісі було 26 років. Як і багато інших режисерів, вона почала знімати важливі події, що відбувалися в її країні. Але дуже скоро відстань між камерою і реальністю починає скорочуватися, життя і смерть стають важливішими за просто зйомки фільму, і впродовж наступних двох років Аліса опиняється в найгарячіших точках заворушень: від Майдану Незалежності в Києві, через блок-пости Слов’янська, до руїн Донецького аеропорту. Це  також історія подорожі та особистий щоденник української дівчини-документаліста, яка стикається з проблемою вибору, так само, як і більшість громадян її країни, коли історичні події раптово вриваються в особисте життя.

Організатор показу фільмів для учасників АТО: ГО "Південь".

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів