1. Добрий ранок починається ввечері.
Зібрати себе, мов пазл, легше тому, хто увечері чи заздалегідь подумає що хорошого принесе наступний день, які справи потрібно вирішити. Чудово, якщо у Вас буде можливість підготувати на ранок потрібні речі, що звільнить вранці трохи часу. І не важливо, на що він буде витрачений: на солодкий сон, на смачний, без поспіху сніданок або підбір одягу та аксесуарів.
2. Повноцінний сон.
Дуже важко радіти життю, якщо Ваш організм виснажився і не встиг відновити сили. Ця порада здається надто очевидною, але істини залишаються беззаперечними. Дорослим потрібно 7-8 годин сну, а не 4. Проте, дослухайтесь до свого тіла, живіть з ним в гармонії.
3. Будильник ‒ не ворог.
Сигнал будильника не повинен дратувати, лунати в радіусі кількох вулиць. Поставте ритмічну мелодію, яка Вам подобається. Якщо любите класику ‒ це ідеальний варіант.
4. Заряд енергії.
Робіть, те що Вас бадьорить! Як не можливо з похмурим обличчям слухати рок-н-ролл, так і вкрай важко не прокинутися після контрастного душу (що не тільки додасть енергії, а й зміцнить здоров’я!).
5. Секретні прийоми.
Спробуйте після пробудження помасажувати мочки вух і пушечки пальців. Впливайте, на точки свого організму! Лежачи в ліжку потягніться а потім зробіть легку зарядку.
6. Допоможе чудо-техніка.
Для тих, хто може проігнорувати не лише будильник, а й сирену винайшли безліч гаджетів. Тепер будильник може літати, їздити по кімнаті, вмовляти відгадати головоломку чи підсмажити бекон. Такий пристрій не дозволить проспати важливу зустріч.
7. Режим.
Привчіть себе засинати і прокидатися в один і той же час, не наїдатися перед сном. Ваш мозок запам’ятовує цей розпорядок. Завдяки цьому Ви почуватиметесь добре, незалежно від того, це ‒ ранок понеділка,чи суботи.