Вхід

Еліта футболу Херсонщини 2017 року

Рекомендовані Еліта футболу Херсонщини 2017 року Всі фото Олександра Крупіци

За традицією, по завершенні футбольного сезону автор цих рядків, спортивний журналіст онлайн газети «Вгору», проводить опитування тренерів, спеціалістів футболу, аби визначити лауреатів футболу Херсонщини у різних номінаціях.

Одинадцять найкращих футболістів

Цього разу при визначенні одинадцяти найкращих футболістів області було названо 41 кандидата з усіх команд-учасниць. Однак до числа лауреатів потрапили лише 11 найкращих віртуозів м’яча. Ось вони, лауреати 2017 року гри мільйонів на Херсонщині:

 1. Андрій Бичко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 2. Андрій Головко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 3. Іван Горошко «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
 4. Віталій Візавер «Колос» (Чорнобаївка)
 5. Сергій Гайдаєнко СК «Каховка» (Каховка)
 6. Віталій Куянов «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
 7. Сергій Цой «Кристал» (Херсон)
 8. Віталій Петриченко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 9. Юрій Комягін «Меліоратор» (Кам’янка)
 10. Олександр Муковозов «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 11. Кирило Кирик «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)

Як і належить, у списку найбільше лауреатів, які представляють чемпіона області - команду «Дружба» з Новомиколаївки – чотири. Ще три представники срібного призера чемпіонату та володаря кубка області «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової. По одному футболісту до списку найкращих потрапили представники херсонського «Кристала», чорнобаївського «Колоса», каховської СК «Каховка» та «Меліоратора» з Кам’янки.

Юрій Комягін.

Кращий гравець області

Найчастіше при опитуванні згадувалися прізвища  футболістів Сергія Цоя з «Кристалу», Кирила Кирика з «Колоса-ОТГ»,  Олександра Муковозова з «Дружби». Однак їх випередив Юрій Комягін з «Меліоратора». Він - кращий гравець футбольної Херсонщини 2017 року.

Найвлучніший голеодор

Як повідомляє сайт ХОФФ, найбільше м'ячів у минулому чемпіонаті забив Віталій Петриченко з «Дружби» - 16. Він найвлучніший. На другому місці  його товариш по команді Юрій Лопін - 13 м'ячів. На м’яч менше у Віктора Вітенко з «Меліоратора»  та Івана Іванова з «Таврії».

Феміда Херсонщини

Нині серед суддів, що обслуговують футбольні матчі йде розмежування обов’язків. На арбітрів, які обслуговують матчі і працюють безпосередньо в полі та їх помічників асистентів арбітрів, які обслуговують гру  знаходячись на бокових лініях.

Хто ж самий об’єктивний на Херсонщині?

Багато спеціалістів та тренерів команд взагалі не могли, або не хотіли називати арбітрів, які заслуговують потрапити до справедливої футбольної Феміди Херсонщини. І все ж було названо вісім прозвищ арбітрів з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Нововоронцовки, які обслуговували обласні змагання. Тут поза конкуренцією був лідер останніх років херсонець Ігор Пасхал, який у шостий раз поспіль став кращим арбітром Херсонської області. І не диво. Він обслуговує матчі чемпіонату країни найвищого ешелону країни та кубку України.

Найкращі у футбольній Феміді Ігор Пасхал (з права) та Володимир Володін.

Кращі асистенти арбітрів

На місця у трійці лауреатів у цій номінації претендувало сім асистентів арбітра. Серед лауреатів вперше є жінка. Найбільше голосів отримав Володимир Володін, який обслуговує не тільки провідні ігри в Україні, а і навіть міжнародні  матчі. Ще до трійки кращих потрапили двоє новокаховчан. Це Ірина Петрова та Станіслав Марулін.

Найщедріший меценат для футболу Віталій Свінцицький.

Кращий меценат футболу

Як не говори, але існування команд залежить в першу чергу від тих хто підтримує футбол не на словах а справами, вкладаючи фінанси у гру мільйонів. Тому вперше автором опитування було включено до списку номінацію «Кращий меценат футболу». Тут було три претенденти Микола Моргун з Новомиколаївки Високопільського району, каховчанин Ігор Хомінець та Віталій Свінцицький з Асканії-Нової. Вони всі зробили пристойний вклад у розвиток футболу своїх селищ та сіл, однак все ж такі більше меценатства проявив Віталій Свінцицький, при підтримці якого команда «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової стала володарем кубка області та срібним призером. І головне що в Асканії-Новій було розпочато реконструкцію занедбаного стадіону, де з’явилося хороше футбольне поле з трав’яним газоном, зручними пластиковими сидіннями для глядачів. Тут проходять змагання як дорослих так і дитячих команд. Він переможець цієї номінації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее