Заміж за британця: візу не видадуть, якщо партнер заробляє менш як 18 тис. фунтів

Верховний Суд Великої Британії залишив без змін імміграційне законодавство щодо отримання так званої візи нареченої/нареченого.

Віза призначена для тих, хто збирається укласти шлюб з громадянином Великої Британії, але живе в іншій країні, пише CNN. Партнер (спонсор. - ред.) повинен показати, що має дохід не менш як 18,6 тис. фунтів (625 тис. грн) на рік. Якщо він спонсорує людину з неповнолітньою дитиною, то поріг підвищують до 22,4 тис. фунтів, а за кожну наступну дитину - на 2,4 тис. фунтів.

Правила прийняли 2012 року. Чотири родини оскаржили нововведення. Стверджують, що вони порушують право людини на сімейне життя.

Суд залишив мінімальний поріг чинним. Проте визнав, що документ потребує змін. По-перше, він не захищає інтереси дітей. Через вимогу про мінімальний дохід відокремленими від одного з батьків опинилися близько 15 тис. неповнолітніх. Крім того, закон не враховує дохід партнера, який прагне потрапити до Великої Британії. Часом громадянин іншої держави заробляє більше, ніж його британський "спонсор".

Рішення суду про необхідність перегляду закону правозахисники назвали "справжньою перемогою для сімей, особливо з дітьми".

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини