Закордонне стажування для викладачів

Фундація Central European Academy Studies and Certification  (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща, Fundacja Rozwoju  polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych, Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”.

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (14-20 березня 2016 року), м. Лодзь, Польща

Тематика стажувань:

  • трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.
  • проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу
  • практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності.
  • робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.
  • Академічна мобільність науковців: компонент Кюрі-Склодовської в рамках Горизонт 2020, Еразмус+, Polonez (друга хвиля).

Програма стажування передбачає 108 годин (72 години  лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи).

Сертифікат – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти.

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Вартість: 1700,00 грн та 400,00 Євро.

Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: [email protected] з приміткою "lodz_ERK_2016" до 5 лютого 2016 року включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН

Контактна особа: Лілія Гайдученко, +380630321952, +380500756225

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Джерело: BusinessWeek
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини