Яких друзів обирають херсонці

Осінь... У квартирі холодно... А біля Центрального ринку виглядають із кошиків такі пухнасті, такі теплі й ласкаві істоти, з якими так добре грітися увечері біля телевізора, вкрившись теплим пледом...

До речі, саме у жовтні відзначається Всесвітній день захисту тварин. Отож ми поцікавилася, яких домашніх тваринок найчастіше обирають у друзі херсонці.
Найперше – де купують домашніх тваринок у Херсоні? Або на Центральному ринку, або в зоомагазинах, яких у нас не так і багато. Вибір – від різноманітних рибок, кроликів і канарейок до, наприклад, екзотичних жабок, морських скатів і собак та котів найекзотичніших порід.
До речі, коти і собаки були і залишаються стабільно популярними серед мешканців Херсона. Із котячого племені найулюбленіші – “перси”. Із собак краще за все продаються німецькі вівчарки, пекінеси, ротвейлери і кавказці (і це дуже помітно на вулицях міста).
Безпородних цуценят і кошенят можна взяти і задарма. На ринку частенько трапляються оголошення “Подарую кошенят в хороші руки” чи “Подарую дворняжок”. Але від того, що дарують, ажіотажу навколо безпородних не помічається. Люди цікавляться, в основному, породистими тваринами. І часто трапляється, що звичайних “мурчиків” чи “лайок” віддають селянам прямо на автостанції – у сільському дворі для них знаходиться місце й робота.
Що стосується інших тварин, то тут вибір залежить від того, скільки уваги може приділити малим друзям господар. Собаку треба годувати й вигулювати щодня, а рибки можуть і 2-3 дні обійтися на “підножному” кормі. А ще при виборі має значення площа житла...
А за словами власника одного із херсонських зоомагазинів Андрія, люди купують тварин, виходячи зі своїх можливостей і фінансів. Найбільш популярними вже багато років залишаються хвилясті папуги. Вони гарні і не дуже дорогі. Одна пташка – 35 гривень, незалежно від того, самець то, чи самка. Але є папуги й по 600, 800 і навіть по 3350 гривень. А канарейку можна купити за 150 гривень.
Херсонці охоче купують хом’ячків. У магазині вони коштують по 20 гривень, а на ринку можна придбати за 15, а поторгувавшись, і за 10.
А в останні роки у херсонців – сплеск моди на акваріумних рибок. Самі рибки недорогі, мінімальна ціна однієї найпростішої – одна гривня. Але акваріум та “начиння” до нього коштують недешево. Та коли вже когось захопила ця пристрасть, то гроші знаходить і на екзотичних дорогих риб. Ну, а є в Херсоні любителі, які замовляють електричного ската за 1500 гривень.
Чомусь рідко херсонці купують кроликів і шиншил. Хоча в інших країнах їх люблять майже так само, як кошенят.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=5983

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини