Які блокноти користуються попитом в Україні?

Які блокноти користуються попитом в Україні?

Блокноти - один із найпопулярніших видів поліграфії.

Перший блокнот з логотипом з'явився ще в 20 столітті на території США. Однак зараз блокнотами з емблемою успішно користуються у всьому світі. Статистика показує, що ненав'язлива і максимально ефективна реклама розміщується на блокнотах і саме тому друк блокнотів користується підвищеним попитом на сьогоднішній день.

Блокнот для сучасної людини - незамінний інструмент у щоденних справах. Правильне планування - це півдороги до успішного вирішення проблеми. Блокнот - це той вид поліграфічної продукції, який ніколи не втратить своєї актуальності, а наявністьусіляких гаджетів у сучасному світі нічого не змінить. Хай там як, використання блокнота - це зручний і надійний варіант запису будь-яких нотаток, будь-то щоденник, кулінарна книга або робочий планер.

Сьогодні блокноти виглядають трохи інакше, ніж ще п'ять років тому. Зараз вони різноманітних розмірів і форм, з різним типом кріплення, щільністю обкладинки, сторінок і іншими особливостями. Їх використовують у найрізноманітніших цілях. Класичні блокноти, як і раніше, використовуються в бізнесі, на різних конференціях, семінарах та інших подібних заходах, це і нині частина корпоративної культури.

Бюджетні блокноти

Найбільш поширений формат блокнотів - це А5. Найчастіше вони бувають:

- з проклеюванням блоку по торцю клеєм ПВА з подальшою вклейкою блоку в обкладинку;

- на пружині.

Такі блокноти зручні тим, що з них досить легко висмикнути лист за необхідності, а також це досить бюджетний варіант виконання подібного типу продукції, який часто використовують для конференцій. Обкладинку блокнота можна надрукувати на щільному папері з ламінуванням, а блок, що складається з 50 аркушів - на офсетному папері. Блок може бути білим, чорно-білим або кольоровим, одно або двостороннім, на вибір.

Будь-який власник власного бізнесу знає, як важливо бути конкурентоспроможним на сучасному ринку. Фірмовий блокнот з емблемою Вашої організації - найкраща інвестиція в рекламу власного бізнесу. Вже через невеликий відрізок часу Ви зможете спостерігати за ростом Вашої клієнтської бази, отже, доходом компанії.

Сувенірна ексклюзивна продукція говорить про серйозність бізнесу і про те, що Ви дбаєте про своїх клієнтів. Такий вид реклами не буде дратувати, відштовхувати потенційного клієнта або партнера по бізнесу. Тому багато відомих фірм замовляють друк блокнотів у Києві з логотипом компанії або щоденник у книжковій палітурці. Такі аксесуари підкреслюють статус і престиж підприємства, а на зустрічах або переговорах справляють враження успішної компанії.

Де можна замовити друк блокнотів у Києві?

Брендований блокнот з підбором фірмового кольору можна замовити в компанії "УкрСІЧ". Дизайнерський друк на блокнотах проходить в кілька етапів, за якими ретельно стежать фахівці компанії. Один з найважливіших моментів - підбір оригінального оформлення блокнота. Тут клієнт надає власний макет, а в разі його відсутності може звернутися до дизайнера компанії по телефону +38 (067) 405 80 08. Якщо стандартний розмір Вам не підходить, фахівці компанії зроблять блокнот під замовлення з індивідуальними параметрами і урахуванням усіх побажань замовника.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини