Поширені поломки сучасних смартфонів

Дізнайтесь про найпоширеніші проблеми і поломки сучасних телефонів та як їх уникнути. Прочитайте статтю щоб вберегти смартфон від поломок. 

Як уникнути ремонту мобільного телефона?  

Сучасний смартфон – це високотехнологічний та функціональний пристрій, що необхідний нам для спрощення життя. Але, разом із розвитком технологій та появи нових корисних опцій, збільшилась кількість поломок телефонів. Для того, щоб своєчасно «врятувати» свій гаджет, важливо знати основний перелік найпоширеніших помилок та способи їх усунення.

Смартфон не вмикається

Якщо ваш смартфон не вмикається, це не обов’язково означає, що трапилось щось катастрофічне. Це може бути викликано наступними причинами:

  • Некоректне встановлення прошивки;

  • Збій в роботі операційної системи;

  • Поломка плати.

За умови декількох безуспішних спроб увімкнути свій смартфон після перезавантаження, краще звернутись до майстра який може провести діагностику та ремонт телефонів і усунути помилку якомога швидше.

Швидка розрядка батареї

Швидке розряджання акумулятора – це також поширена проблема власників сучасних смартфонів. З такою проблемою стикаються майже всі мобільні телефони після кількох років використання. Справа в тому, що акумуляторні батареї з часом втрачають свою ємність і не можуть накопичувати необхідний заряд під час заряджання. Це не означає, що телефон вийшов з ладу: для вирішення проблеми можна самостійно придбати та замінити акумулятор. Дуже важливо встановити оригінальну батарею, щоб вона максимально довго тримала заряд.

Є кілька лайфхаків, які допоможуть вам зберегти життя акумуляторної батареї вашого смартфону:

  • Користуйтесь оригінальним зарядним пристроєм;

  • Уникайте занадто низьких та високих температур;

  • Не перезаряджайте телефон (це створює додаткове навантаження на батарею).

Слідування цим простим правилам гарантовано подовжить термін експлуатації акумулятора телефона.

Тріщини на екрані

Кожен власник смартфону не один раз випускав телефон із рук і він падав на підлогу. Іноді такі падіння проходять майже безслідно, а в деяких випадках скло на смартфоні тріскається у кількох місцях та з’являється «павутина». Якщо тріщина поповзе через весь екран, вона буде дратувати вас і заважати користатись телефоном, тому в такому разі необхідна заміна екрану у сервісному центрі. Щоб зекономити, можна самостійно придбати екран на свою модель смартфону і сплатити майстру лише за його установку. Обирайте оригінальну модель екрану від виробника вашого гаджету.

Падіння телефона у воду

Якщо ваш смартфон упав у воду, або на екран вилилась велика кількість рідини, необхідно якомога швидше розібрати пристрій. Потрапляння води всередину смартфону провокує порушення роботи його основних складових. Першим страждає сам екран та материнська плата. 

В якості «швидкої допомоги» можна спробувати розібрати телефон та просушити його запчастини. В перші хвилини після потрапляння води необхідно вимкнути телефон та дістати акумулятор, щоб його врятувати. Якщо після самостійного просушування телефон не вмикається, слід звернутися до майстра.

Якщо ви будете намагатися дотримуватись цих простих порад та лайфхаків за усуненням основних поломок смартфонів, у вашого телефону будуть всі шанси «прожити» максимально довго до моменту морального зносу, коли його заміна буде відбуватися за вашим бажанням, а не за вимушеною необхідністю.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...