Як працює Безпечна угода на Avtopro та в чому її вигоди

Як працює Безпечна угода на Avtopro та в чому її вигоди

Українські автолюбителі все частіше купують запчастини та витратні матеріали в мережі. Це зручно і дозволяє мінімізувати контакти з продавцями, працівниками СТО, менеджерами магазинів і т.п. Але у мережевих угод є недолік - вони не надто безпечні. Це особливо актуально для угод з передоплатою.

Маркетплейс Avtopro.ua прагне зробити мережеві покупки автомобільних товарів ще більш зручними. Чинна функція Безпечної угоди була позитивно сприйнята не тільки покупцями, а й продавцями. Як це працює?

Що запропоновано покупцям

Ось як виглядає типова покупка запчастин у магазині: покупець розглядає асортимент, радиться з менеджером та купує запчастини. Не факт, що вона належить до улюбленого бренду покупця. Часто асортимент магазину виявляється обмеженим, через що багато його відвідувачі йдуть з порожніми руками. Avto.pro ж пропонує покупцям наступне:

  • Добре опрацьований каталог, що включає товари сотень брендів;

  • Зручні інструменти пошуку товарів;

  • Покупку не тільки нових запчастин, а й б.в.;

  • Взаємодія з авторозборка.

Користуючись функцією Безпечної угоди, покупець захистить себе від проблем з отриманням товару. Завдяки даній функції передоплату можна відразу надіслати продавцеві та очікувати відправлення запчастин в той же день. А при виникненні проблем із замовленням ця сума знову опиниться на карті покупця – маркетплейс захищає інтереси відвідувачів і стежить за чесністю угод.

Що відзначили продавці

Товари продавців що підключили безпечну угоду, виділяються особливим символом. Відвідувачі маркетплейса частіше звертають увагу саме на такі товари, що позитивно помітно на продажах. А також продавцям пропонуються:

  • Відмінні позиції для своїх товарів в пошуковій видачі;

  • Гарантоване зростання числа постійних клієнтів;

  • Можливість швидкого виведення зароблених коштів через LiqPay.

Підключитися до онлайн-торгівлі можуть як власники великих магазинів автомобільних товарів, так і прості підприємці. На Avtopro можна продавати навіть гаражні залишки – покупці завжди знайдуться! Якщо ж підприємець має намір продавати безліч товарів, то з підключенням Безпечної угоди він зможе швидко підвищити свою конкурентоспроможність і налагодити стабільні продажі. Приємний бонус: гроші на особистому рахунку будуть зберігатися в $, а означає що залежність від коливань курсу нацвалюти буде мінімальною.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...