Як оформити соціальну стипендію

В управлінні соцзахисту Львівської області радять студентам поспішати з подачею документів, пише газета "Експрес".

Адже якщо до кінця лютого не подати відповідну заяву, то виплати надходитимуть лише з дати звернення. За січень і лютий соцстипендію не нараховуватимуть.
 
"Виплачуватиметься вона дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; шахтарям, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки; особам, батьки яких є шахтарями із стажем підземної роботи понад 15 років або загинули чи стали інвалідами І або ІІ групи внаслідок нещасного випадку на виробництві, -- розповідає Оксана Яковець, радник Мінсоцполітики. -- Крім того, вона передбачена для учасників бойових дій та їхніх дітей; для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів; дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту; внутрішньо переміщених осіб".
 
Розмір соцстипендії становить від 750 до 2000 гривень і залежить від рівня акредитації навчального закладу та додаткового статусу вразливості. 
 
Соцстипендії почнуть нараховувати після перевірки всіх даних, найімовірніше, уже в березні. Її виплачуватимуть до закінчення навчання студента у відповідному виші, але не довше ніж до досягнення 23 років.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини