Як херсонські школярі і вчителі допомагають військовим

Рідну землю треба ділом захищать. Вже не вперше учні та вчителі Першопокровської школи Нижньосірогозького району допомагають бійцям Збройних сил України.

А школа стала справжнім центром по організації волонтерської роботи на селі.

Та лише своїми власними зусиллями, без підтримки батьків, громадськості, і, насамперед, сільської ради, не можна було б досягти бажаних результатів.
Тож, як тільки но дізналися про те, що нещодавно до Іванівського району на ротацію прибув один з військових підрозділів Збройних сил України – 30-а окрема механізована бригада з м. Новоград-Волинський Житомирської області, і при облаштуванні на новому місці бійці потребують допомоги та підтримки, взялися за організацію роботи по збору гуманітарної допомоги.
На нараді за участі класних керівників було прийнято рішення, що кожен клас збере посилку з продуктами харчування. Також окрему посилку із гігієнічними засобами зібрали вчителі школи.
Приємно усвідомлювати, як відповідально до цієї акції підійшли школярі, які запропонували написати ще й листи бійцям Збройних сил України. Тож у кожну посилку було вкладено колективний дитячий лист, а зверху їх прикрасили написи: «Захисникам України від учнів Першопокровської школи».
Аби гуманітарна допомога зібрана першопокровчанами якнайшвидше була доправлена за місцем призначення – в село Балашове Іванівського району, Першопокровський сільський голова Євген Васильченко виділив автомобіль. Супроводжували вантаж працівники сільської ради: помічник громадського інспектора Федір Остапенко та соціальний працівник Ольга Остапенко. Тож уже на новорічні свята бійці Новоград-Волинської бригади отримали святкові подарунки з Першопокровки.
Військовослужбовці щиро раділи несподіваному візиту. Всім першопокровчанам, а особливо школярам, вони щиро подякували за підтримку й запевнили, що перемога буде за Україною. Бійці радо прочитали листи написані школярами і запросили їх у гості, як тільки-но стане на погоду. Також наші захисники передали всім святкові вітання і побажали миру й стабільності в Новому році.

Вита Копенко

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...