"Взяли лише 19 котів" - переселенці про переїзд в Україну

Переселенець з Маріуполя Андрій Кравченко з дружиною Оленою забрали з собою лише 19 котів рідкісних порід.

Тварин перевозили у 4 машинах.

"Ми їхали автомобілями разом із родичами. Вихованців розподілили кожному в машину. Пускали їх гуляти на задні сидіння. Всього їхали 7 людей і 19 котів. Ще одна машина була з речами. В основному, для тварин: будиночки, меблі, мисочки, харчі. Для себе взяли тільки найбільш необхідне. Решту залишили в будинку у Маріуполі, - розповідає Gazeta.ua Андрій Кравченко. - Зняти квартиру домовилися заздалегідь. Попередили про котів і обговорили суму. Через місяць купили власний будинок".

Котів розводять 7 років.

"Батьки дружини купили собі кота. Він дуже сподобався доньці. Не хотіла від них без нього їхати. Ми подарували їй білу кішку шотландської породи Роксі. Пізніше мені наснився сон. У ньому ще одна кішка попросила знайти її і забрати. Так купили другу, Жеку. Щоб не йти до когось на в'язку, знайшли їм кота. Після того зайнялися ними серйозно. Ходили на виставки, купляли нових тварин".

На корм для котів Андрій Кравченко витрачає 1700 грн в тиждень.

"Тримати котів дорого. Зараз разом із кошенятами маємо близько 30. Серед них висловухі і прямовухі шотландці. Усі під наглядом ветеринарної служби. Годуємо їх кормами високого класу. Вони вільно ходять по будинку. Місця вистачає, бо маємо 8 кімнат. 4 дорослих котів тримаємо у 2 окремих кімнатах. Робимо це для того, щоб контролювати в'язку. Наприклад, висловухих кішок можна злучати тільки з прямовухими. Якщо пов'язати їх між собою, кошенята довго не проживуть", - каже Кравченко.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини