Вироби з гільз різного калібру обміняно на пожертви

Тиждень кропіткої роботи місцевих волонтерів і ось, нарешті, перші результати.

Вироби з гільз різного калібру обміняно на пожертви. Тільки за перший день акції зібрано 948 грн.

В залишку ще достатньо сувенірів та замовлення від трудових колективів, які не змогли прийняти участь в акції через зайнятість.

А починалось все з робочих зустрічей та тренінгів у рамках проекту «Ти можеш бути корисним громаді!» на яких ми докладали зусиль аби об’єднати місцевих волонтерів та сформувати єдину команду. Ми вчились як проводити кампанії по залученню коштів та розробляти волонтерські акції.

Ідея акції народилась саме під час такої роботи, і в результаті, перевершила наші очікування.
Вже в перші дні акції до нас приєднався Будинок творчості дітей та юнацтва. Гуртківці під керівництвом майстрів виготовили справжні шедеври.

Кожен волонтер на власний вибір обирав з яких матеріалів робити вироби та як їх прикрашати.

Погодні умови, карантин та заборона на проведення масових заходів дещо зламали наші плани, але акція відбулась.

Цікаво, що найбільш активними виявились державні службовці. Щасливими володарями наших сувенірів стали не тільки випадкові відвідувачі акції, а й багато керівників та спеціалістів структурних підрозділів районної державної адміністрації. Потрапили на акцію і декілька сільських голів.

Дякуємо кожному, хто пожертвував кошти в рамках акції «Заради миру». Нагадую, що зібрані кошти будуть використані на придбання речей нашим землякам, які зараз перебувають в АТО. Звіт про використання коштів обов’язково буде оприлюднено.

А поки що продовжуємо акцію на декілька днів.

Захід відбувся в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» та БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...