Війна за 47-й маршрут

Міськвиконком проводить конкурс на обслуговування автобусного маршруту, який ДАІ забороняє.

Проблеми в 47-го маршруту почалися відтоді, як його стало “накатувати” підприємство “Ремпобуттехніка”. 47-й – перший у Херсоні маршрут, що з’єднав Таврійський з центром міста через залізничний переїзд.
Автобуси їдуть від центрального ринку по вул. 40 років Жовтня на ХБК, потім по Мира піднімаються до переїзду на Бериславському шосе, потрапляють на проспект Сенявіна і завершують рейси на вул. 49 Гвардійської дивізії. Це дуже швидкий і зручний шлях. Якщо порівняти маршрут 47-го зі звичним об’їздом всього Таврійського й подоланням пробок на площі Перемоги, економія часу може скласти щонайменше 15 хвилин. Раніше всі спроби відкрити такий маршрут натикалися на категоричну відмову керівників ДАІ завізувати необхідні документи. Та й зараз там стверджують : не можна громадському транспорту рухатися проспектом Сенявіна й переїздом. Це небезпечно для пасажирів, адже організація руху на переїзді виконана “під вантажівки”. Саме вони їдуть по головній дорозі – вул. Паровозній, і маршруткам доводиться їх пропускати. Якщо Паровозна стане другорядною, то вантажівки зупинятимуться ближче, ніж за 100 метрів до переїзду, а це заборонено. Така позиція в начальника відділення з нагляду за перевезеннями небезпечних вантажів та станом доріг обласного відділу ДАІ Олександра Міллера.
Коли про це заходить мова на транспортному штабі, начальник управління транспорту та зв’язку міськвиконкому Ігор Ковальчук демонструє підписану начальником облвідділу ДАІ Ігорем Маломужем схему 47-го маршруту. Зараз у ДАІ кажуть, що підписали схему як один із елементів у цілій низці необхідних для відкриття маршруту узгоджень, а тим часом перекривають дорогу на Сенявіна бетонними плитами. 47-й поки ходить по Паровозній, через що втрачає привабливість, простоюючи в пробках і зриваючи графік руху.
Хіба неможливо відкрити необхідний місту маршрут, дотримавшись усіх правил безпеки? Як каже колишній заступник начальника управління транспорту та зв’язку міськвиконкому Олег Наумов (а він “пережив” на цій посаді кількох начальників управління за 9 років роботи), це зробити практично неможливо. За його словами, кожен начальник управління намагався “пустити” якийсь маршрут через переїзд. Для того, щоб змінити організацію руху на Сенявіна – Бериславському шосе, потрібна участь Одеської залізниці. А вона зовсім не зацікавлена вкладати гроші у наш переїзд без жодної для себе вигоди... Та й херсонських перевізників не радує перспектива отримати конкурента.
Але міськвиконком не втрачає надії. Виносити на конкурс можна лише маршрут, який має паспорт. Зараз у 47-го паспорт не затверждений, тому начальник територіального відділення Головної держінспекції на автомобільному транспорті Володимир Балін запропонував змінити схему його руху – замість виходу на Сенявіна після переїзду, автобуси підуть по Паровозній. Принаймні, узгодити з усіма службами такий маршрут буде легше, а пізніше наказом управління транспорту можна буде змінити його схему.
Вже сформований конкурсний комітет, до складу якого ввійшли переважно працівники міськвиконкому, а також Антимонопольного комітету, громадських організацій, депутати міськради. Перше засідання комітету відбулося у четвер. На ньому розкривали конверти із пропозиціями. Подали заявки на участь у конкурсі з обслуговування 47-го маршруту всього 2 фірми. Це – “Ремпобуттехніка”, що протягом 3 місяців освоювала його, вкладала кошти у збиткові перевезення та сварилася з ДАІ. А також – “Херсонтрансторгсервіс”, гендиректор якого Сергій Гребенчак робить чергову відчайдушну спробу “прорватися” на херсонський ринок громадського транспорту. Маючи 1 власний автобус і 7 залучених, Сергій Гребенчак обіцяє оформити ще 12, які закупив спеціально, щоб стати перевізником. Крім того, гендиректор “Херсонтрансторгсервісу” клянеться, що возитиме всі визначені законом категорії пільговиків безкоштовно й водії будуть чемними. Ще одна із додаткових пропозицій – інформаційні послуги: на моніторах в автобусах “крутитимуть” рекламу.
ВАТ “Ремпобуттехніка” виставляє на 47-й маршрут 15 власних нових автобусів херсонського виробництва (саме стільки й потребує маршрут). Заступник гендиректора ВАТ Сергій Волков сказав на засіданні конкурсного комітету, що фірма вклала чимало коштів і нервів у 47-й маршрут. Зокрема, на ділянку проспекту Сенявіна свого часу завезли 60 КАМазів щебню, облаштували там зупинку. За словами Сергія Волкова, вони й зараз возять всіх пільговиків, а також безкоштовно підвозять дітей до школи в Шуменському мікрорайоні. Вибір члени конкурсного комітету робитимуть 30 листопада, а поки створили робочу групу, щоб на власні очі побачити автобуси та бази фірм-претендентів.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4876

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини