Відверта прокремлівська операція

Відверта прокремлівська операція

Рішення Конституційного суду - це відверта прокремлівська оперція проти України, яка реалізована людьми Медведчука та Коломойського. А головне - за повної згоди Зеленського та його офісу.

Більше того, такими рішеннями влада Зеленського провокує масштабний міжнародний скандал. Вже вчора, за даними інсайдів, до Зеленського телефонував тимчасовий повірений США у справах України. Розмова була не з приємних. Ніхто в світі не вірить, що Зеленський не встручався в рішення КС.

Так, як більшість коштів від міжнародних партнерів + безвіз давалися під антикорупційну інфраструктуру - Україна матиме величезні наслідки від фактичного знищення інституційності НАЗК.

Чи хтось захоче нам давати тепер кредити? Ні. Чи хтось надаватиме допомогу такій державі? Ні. Безвізу і так уже немає з березня. Є безвиїзд. Не за горами, коли його остаточно можуть скасувати.

А тепер ще гірше. Це внутрішні справи України. Поданням до КС займалися дві фракції/групи у ВР - ОПЗЖ Медведчука (вважайте Путіна) і «За Майбутнє» Коломойського. Тобто це напряму вигідно оліграхам, кремлівським силам і прямо Кремлю. Адже розвалена інституційно Україна, без демократичних механізмів, без реальних засобів впливу на топ-корупціонерів - це те що потрібно.

Вони вже почали свій бліцкриг півднем та сходом після виборів. Тепер вони, через своїх людей у владі, довалюють остаточно демократію в Україні.

І все це відбувається дякуючи одні команді - Зеленського, який поставив Медведчука та Коломойського вище Української Держави.

Андрій Смолій

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини