“Відправник Невідомий”: запрошуємо на онлайн-виставу!

Умови карантину вплинули і на театр. І театр, як останній неоцифрований вид мистецтва змушений шукати нові форми, які були би не тільки вимушеними, а такими, що сприяють розвитку театрального мистецтва.

Таким експериментом стала вистава “Sender Unknow”, яка поєднує елементи інтернет-показу з елементами фізичної театральної взаємодії. Тематично вистава присвячена проблематиці у трикутнику “сучасна економіка-пандемія-щастя”, і складається з листів, написаних до глядачів громадянами Німеччини, Киргизстану та мешканцями інших міст України. Така собі епістолярна вистава. Як це вийшло у авторів, можна оцінити вже незабаром. Вистава буде показана у Херсоні (16 жовтня), Миколаєві (18 жовтня), Києві (22 жовтня) та Харкові (27 жовтня).

Отже, запрошуємо вас взяти участь у цій онлайн-виставі. Можливі дві форми участі: з доставкою вам ігрових предметів кур’єром та участь без фізичної взаємодії. Якщо в онлайн форматі можна долучитися до вистави, яка буде проходити в будь-якому місті, то участь з фізичною взаємодією можлива лише  в тому місті, де ви проживаєте і в день за розкладом. Доставка посилки здійснюватиметься з дотриманням усіх карантинних пересторіг. Як потрапити на виставу, описано на Фейсбуку покроково: https://www.facebook.com/events/1062482747504364/

Ми не хочемо розкривати усі деталі вистави, щоб не спойлерити її. Тож заходьте за посиланням у ZOOM у день, коли вам зручно, і як мінімум дивіться виставу. Участь безкоштовна. Після показу в рамках семінару “Театр із активним залученням глядача до дії” відбудеться обговорення вистави за участі її авторів: режисерів та драматургів з України, Німеччини і Киргизстану. На семінар можуть залишитися театральні діячі, громадські активісти, педпрацівники і всі бажаючі. Учасники семінару отримають сертифікат з підвищення кваліфікації.

Спектакль створений Театральною лабораторією “Тотем” (Херсон), театральною групою “Futur3” (Кельн) та Молодіжною театральною студією з Бішкеку в рамках проекту “Посилка з-за кордону” за підтримки Інституту Гете, Міністерства культури і науки федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія та Українського культурного фонду.

Автор: Микола Гоманюк, Театральна лабораторія “Тотем”

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини