Вибори по-скадовськи

Дуже своєрідне уявлення про рівні можливості для учасників виборчого процесу у голови Скадовської міської виборчої комісії Михайла Мойсюка.

Провівши жеребкування серед блоків та партій на черговість виступів на радіо й телебаченні, як і вимагає закон, але на досягнутому не зупинився. І несподівано зажадав, аби всі представники партій і блоків, хто виступатиме від імені кандидатів до міської ради, записали свої виступи на телестудії і залишили ці записи там до дня виходу в ефір. Навіщо?
(До речі, керівник студії балотується на посаду міського голови та значиться в списку кандидатів у депутати до районної ради). Зрозуміти логіку Михайла Мойсюка та членів комісії складно, але основний аргумент – вони самі хочуть забезпечити рівні можливості для всіх учасників виборчих перегонів. Що це означає – не пояснюють. І жодні аргументи учасників перегонів про те, що законом подібні речі не передбачені, що вони мають право виступати в прямому ефірі без попереднього запису, робити зі своїм ефірним часом, що самі вважають за потрібне, – подарувати його, чи використати для виконання частівок, – жодні аргументи на Михайла Мойсюка не справляють враження.
Виникає питання: якщо навіть голова Скадовської міської виборчої комісії не знає і не дотримується виборчого законодавства, то що чекає скадовчан на виборах?! Страшно уявити.
Тим часом депутат міськради Ірина Бартчук вже подала позовну

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=3838

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини