В Севастополі перемогу Джамали відзначили тематичною вечіркою у вишиванках

Перемогу Джамали на Євробаченні українці святкували разом із кримськими татарами в одному із місцевих ресторанів

Уся компанія на подив решти відвідувачів вбралася у вишиванки, замовляла національні українські страви і співала українськомовні пісні. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Криму. 
 
Кримчани святкують перемогу Джамали // «Громадське радіо»
Кримчани святкують перемогу Джамали
Авторські права: 
«Громадське радіо»

«Зібратися змогли далеко не всі наші українці, бо рішення відсвяткувати тріумф Джамали і України було спонтанним, — розповідає корінна мешканка Севастополя Тетяна. — Проте, навіть для нашої скромної компанії довелося зсувати три столи. Решта відвідувачів дуже довго свердлила нас поглядами і вслуховувалася в наші розмови. А потім як виклик замовили якусь пісню про «легендарність Севастополя» і спеціально попросили оголосити, що це композиція для народжених в Севастополі. Ми з чоловіком послухали її, і потім дуже голосно закричали їм українською мовою «Дякуємо!», бо ми народилися і все життя прожили тут. Вони були в шоці. А після того, як вся наша компанія затягнула «Все буде добре» Вакарчука, вони швидко зникли».

Також Тетяна розказала, що в її родині всі голосували за Джамалу з російських кримських номерів. Так само як і більшість кримських татар та українців півострова. Проукраїнські кримчани переконані, що їхні голоси також допомогли пісні «1944» стати найкращою на «Євробаченні-2016».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини