В Херсонській області підвищать вартість проїзду у поїздах приміського сполучення

Найближчим часом "Укрзалізниця" підвищить вартість проїзду пасажирів для приведення тарифів у поїздах приміського сполучення до єдиного рівня по регіональній філії «Одеська залізниця».

Про це повідомляє пресслужба установи.

Тарифи буде збільшено відповідно до існуючих у середньому на 15,2% по території виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» у межах Херсонської області (починаючи з 7 червня 2019 року), а також по територіях виробничих підрозділів «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» та «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» у межах Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей (з 11 червня 2019 року).

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 грн. на перших 5 км до 50 грн. на 320 км залежно від дальності поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості повного квитка. Студенти користуватимуться 50% пільгою згідно з чинним законодавством.

16 категорій громадян, відповідно до нормативно-правових актів України користуються правом безоплатного проїзду. Основними пільговиками залишаються пенсіонери, особи із інвалідністю, сироти, учасники бойових дій та ін.

Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністраціями Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Херсонської областей і визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини