"Україна без сексизму": активісти відправили 270 скарг на недоречну рекламу

За п’ять місяців з початку моніторингового проекту "Україна без сексизму" активісти спрямували 270 скарг на рекламу до уповноважених державних установ.

Такі дані озвучила координаторка проектів Ліги захисту прав жінок "Гармонія рівних" Юлія Макарова, пише Центр інформації про права людини.

 

Вона також розповіла, що за час проведення моніторингу організація отримала 187 сигналів щодо наявності сексистської реклами.

"За зверненнями Ліги омбудсман в 2017 році відкрив 22 проваджень щодо дискримінації в рекламі за ознакою статі. Інформація щодо 28 фактів сексистської реклами уповноваженими установами (Держпродспоживслужба, Індустріальний гендерний комітет) спрямована на експертизу, ще по 7 випадкам є звернення до рекламодавця щодо отримання пояснень", – пояснила Макарова.

Вона нагадала, що на сайті Ліги наразі працює сервіс, що допоможе будь-якій людині спрямувати скаргу в електронному вигляді.

"Так ми поступово достукаємось до свідомості людей і доведемо, що приниження жінки є не нормою, а аномалією, з якою треба боротися", – наголосила Макарова.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...