Українська школярка отримала півмільйонний грант на свій винахід

Українська школярка отримала півмільйонний грант на свій винахід

Анастасія Кононенко стала наймолодшою переможницею конкурсу підтримки винаходів від ДІФКУ.

Дівчина є ученицею Малої академії наук. Її пристрій автоматично вмикає клімат-контроль всередині зачиненого автомобіля, повідомляє сайт "Gazeta.ua" з посиланням на Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку.

В основі приладу закладені датчики температури, руху, звуку та мікроконтролер. Коли датчик температури спрацьовує, то подає сигнал до мікроконтролера, що автоматично заводить двигун та вмикає клімат-контроль в салоні машини.

Державний грант винахідниця може витратити на розробку бізнес-моделі, підготовку презентаційних матеріалів, лабораторне тестування винаходу і підготовку патенту. Також вона може взяти участь у другому етапі конкурсу.

Останній передбачає створення юридичної особи та залучення до 2 млн. грн. від Оператора Фонду підтримки винаходів, пропорційно внесеним коштам іншими учасниками нової юридичної особи.

За даними неурядової організації Forget Me Not, за період з 1998 по 2012 рік у США в розпечених автівках загинуло 532 дитини. Найбільше таких смертельних випадків в жарких країнах – Італії, Іспанії, Ізраїлі. В сонячну погоду температура в машині зростає зі швидкістю більше 1 градусу за хвилину.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини