Україна серед лідерів за кількістю біженців у США

Українці становлять 15% всіх біженців в Штатах. Більше тільки з М'янми і Конго.

Українці виявилися серед лідерів за кількістю біженців у США, повідомляє The Washington Post.

Згідно з даними видання, найбільше біженців у Штатах з М'янми, Конго і України.

Кількість біженців з України в Штатах складає 4451 людини. Це 15% від загальної кількості біженців в країні. За даними 2016 року, українських біженців було 3%.

На думку авторів, на зміну демографічного складу біженців могла вплинути політика адміністрації президента Дональда Трампа. Він виступав за заборону на подорожі в Штати громадян низки країн, де більшість населення мусульмани.

Українці, які прибувають як біженці в США, як правило, використовують поправку Лотенберга. Вона стосується репресованих в колишньому Радянському Союзі громадян.

Більшість українських біженців - представники релігійних течій (баптисти, п'ятидесятники, євангелісти).

У США більше іммігрантів, ніж в будь-якій іншій країні світу. Майже 45 мільйонів осіб або п'ята частина населення Америки - це мігранти або біженці.

З 1965 року через зміну законодавства мігрантів у США стало більше в чотири рази.

76% приїжджих проживають в Америці на законних підставах, 45% з них в 2016 році отримали американське громадянство. У 27% є постійний вид на проживання, а у п'яти відсотків - тимчасовий.

При цьому близько чверті від загальної кількості мігрантів - нелегали. Це 3,3% населення країни. Мексиканці - найбільша група незаконних іммігрантів в США.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини