У столиці Угорщини українці зібрали врожай нагород

04 травня 2018 15:45
648

У Будапешті (Угорщина) на міжнародному турнірі серед спортсменів з інвалідністю I-Karate Global International Cup 2018 українські паракаратисти завоювали 21 медаль! Про це повідомила прес-служба Української федерації карате.

На турнірі, який організувала міжнародна федерація (IKF), наші атлети виграли 5 золотих, 10 срібних і 6 бронзових нагород.

Переможцями змагань стали: Віталіна Чоповська, Софія Ткаченко, Максим Дикий, Кароліна Стегній, Софія Ревякіна, Сергій Майдуб, Божена Ярмолинецька і Данило Зелінський. Готували наших спортсменів тренери: Краковяк Олександр, Коломієць Вадим, Шухман Олег, Мінаєв Олексій.

Українські паракаратисти, котрі показали хороший результат у Будапешті, з великою ймовірністю поїдуть на чемпіонат світу до Мадрида (Іспанія), який відбудеться в листопаді.