У Росії школяра оштрафували за “пропаганду гомосексуалізму”

В Алтайському краї Росії 16-річного школяра оштрафували на 50 тисяч рублів за "пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх" в інтернеті, пише Радіо Свобода.

Протокол на мешканця Бійська, учня 11-го класу Максима Неверова, склали через декілька фотографій, що він розмістив у соціальній мережі "ВКонтакте". На них, як зазначено в протоколі, зображені "молоді люди" і "напівголі частини тіла". Судова експертка регіонального центру оцінки та експертизи Марина Шликова вирішила, що ці фотографії містять "пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків".

Справу розглядала комісія у справах неповнолітніх і захисту їхніх прав. На думку адвоката Артема Лапова, який представляв інтереси підлітка, так і не було доведено, що фотографії виклав саме 16-річний школяр.

За інформацією Сибирь.Реалии, у червні цього року 16-річний Максим Неверов організував перформанс під назвою "Геї або Путін", в межах якого в адміністрацію Бійська подали 12 заявок на проведення суперечливих за змістом публічних заходів – у тому числі мітинг за Путіна, мітинг проти Путіна, мітинг за геїв і мітинг проти геїв.

Жоден із них не погодила адміністрація. Однак саме заявка на проведення акції за геїв викликала резонанс – її навіть обговорювали на засіданні міської думи. Представники Російської ЛГБТ-мережі припускають, що це стало причиною особливої уваги до школяра з боку правоохоронних органів.

У матеріалах справи, заведеної на Неверова, є документ, в якому зазначається "громадський резонанс, викликаний наміром члена штабу Навального провести парад на захист ЛГБТ-спільноти". Сам Неверов спростував інформацію, що є членом штабу Навального, але підтвердив, що час від часу допомагає йому на волонтерських засадах.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини