У МЗС Польщі поскаржилися на "конфлікт ідентичності" з Україною

Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький констатував "конфлікт ідентичності" у відносинах між Польщею та Україною. Про це він сказав в інтерв'ю польському виданню PAP.

У той же час він не погодився з тезою про серйозні труднощі в діалозі між Варшавою і Києвом і зазначив, що країни мають спільні інтереси на стратегічному рівні. Ціхоцький зазначив, що труднощі стосуються в основному сфери історичних дискусій.

"Про труднощі, і навіть серйозні, ми можемо говорити в області історичного діалогу, а точніше - в ідентичності. Внутрішня реформа [в Україні] не повинна затримуватися збройним конфліктом на сході або ідентичності - на заході", - сказа

"У відносинах з Україною, на жаль, ми не можемо дозволити собі розкіш відкладати речі на майбутнє, все вимагає термінового врегулювання, повного співробітництва та відданості обох сторін. Те, що відбувається в Україні - не тільки на фронті, але і в області реформ, державних фінансів і виборів в наступному році - для нас і для майбутньої форми європейського порядку є істотним", - додав він.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини