У Херсоні миколаївські податківці вилучили алкогольного фальсифікату на суму майже 6,9 млн гривень

Співробітниками податкової міліції Миколаївщини під процесуальним керівництвом прокуратури області та за участі співробітників СБУ у Миколаївській області зупинено незаконне постачання, зберігання та подальшу реалізацію оптових партій фальсифікованих алкогольних напоїв.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 та ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України встановлено, що зберігання гуртових партій незаконно виготовлених алкогольних напоїв організовано на території міста Херсона. Подальший збут продукції здійснювався роздрібними партіями в місцях торгівлі, розташованих на території Миколаївської та сусідніх областей.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцями безпосереднього накопичення та зберігання фальсифікату, а також у місцях їх реалізації вилучено майже 45 тисяч пляшок фальсифікованих горілчаних виробів різної ємності та різних торгових марок, обклеєних марками акцизного податку України з ознаками підробки, а також понад 1,3 тисячі тетрапаків типу «bag-in-box» ємністю 10 л, заповнених фальсифікатом.

Загальна сума вилученої продукції складає близько 6,9 млн гривень.

Слідчі дії тривають.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини