У Каховці і Новій Каховці будуть дорожчати тарифи на воду

Комунальне підприємство“Міський водоканал” у Новій Каховці та комунальне виробниче управління “Каховський водоканал” озвучили намір підняти тарифи на свої послуги.

Проти цього у Новій Каховці вже відбулась акція протесту: біля сотні обурених жителів міста прийшли вимагати пояснень від представників свого водоканалу.

Потребу в перегляді тарифів місцеві чиновники пояснили необхідністю сплачувати за електроенергію за місяць наперед, підвищенням витрат підприємства і заборгованістю населення, що досягло 5 мільйонів гривень.

Питання про підвищення у Новій Каховці планується розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету міськради. У відповідному проекті рішення виконкому передбачається з 15 травня встановити тариф на централізоване водопостачання у 10,79 грн./кубометр і 11,38 грн. (з використанням внутрішньобудинкових систем), на водовідведення відповідно — 22,62 і 23,65 грн./куб.м. разом з ПДВ.

У сусідній Каховці тарифи для місцевого водоканалу пропонують підняти на 15-18%. Вартість водопостачання вже з 1 травня тут планується підвищити до 10,79 грн./куб. м. і 11,47 грн./куб.м. (з використанням внутрішньобудинкових систем), на водовідведення відповідно 16,64 і 17,46 грн./куб.м. з ПДВ.

Проте спільної думки щодо необхідності підвищувати тариф саме до такого рівня каховські чиновники поки не дійшли.

Востаннє тарифи водоканалів у Каховці підвищували в серпні, а у Новій Каховці у травні 2018 року.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини