У Генічеську підготували місце для обсервації громадян, які прибувають із анексованого Криму

У Генічеську Херсонської області підготували місце для обсервації громадян, які прибувають з анексованого Криму через КПВВ «Чонгар».

Людей розміщуватимуть у гуртожитку Вищого професійного училища №17, повідомив проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко. За його словами, в цьому місці можуть розмістити 30 осіб.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Пропонуються два види обсервації: на безкоштовній основі – на базі навчального закладу, де ми можемо розмістити громадян. А також, якщо у людини є бажання розміститися в іншому місці, то їй пропонуються ті готелі, які згодні були взяти людей на обсервацію. Є перелік – кілька об’єктів, які на платній основі, де, можливо, кращі умови. Людина може вибрати – або там, або там», – повідомив Онищенко.

За його словами, станом на 15:00 6 квітня з КПВВ «Чонгар» ще нікого на обсервацію не направляли.

«Я думаю, що інформацію на тимчасово окупованій території почули, що людина, яка перетинає адмінкордон, повинна перебувати на обсервації. І у людей зникає бажання перебувати 14 днів в обсервації, і вони в більшості випадків не хочуть перетинати адмінкордон», – вважає Онищенко.

Раніше у пресслужбі Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби повідомляли, що двох українців, які виїхали з анексованого Криму через КПВВ «Каланчак», відправили на обсервацію.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини