У Берліні понад 240 тисяч людей вийшли на акцію проти расизму

У Берліні в суботу, 13 жовтня, пройшов наймасштабніший з початку року протестний марш проти расизму і дискримінації, передає DW.

За даними організаторів, на неї вийшли близько 242 тисяч осіб - замість очікуваних 40 тисяч. Правопорядок підтримували близько 900 співробітників правоохоронних органів. Про затримання не повідомлялося.

Учасники заходу скандували: "Скажіть голосно, скажіть чітко: "Ми неподільні". У натовпі можна було побачити плакати з написами: "Ні місця нацистам", "Порятунок терплять лихо на морі - не злочин". Багато хто приніс з собою повітряні кулі. Група присутніх розтягла по ходу ходи транспарант: "Солідарність з жертвами насильства з боку правих, расистів та антисемітів".

Перед демонстрантами виступив цілий ряд активістів, політиків і діячів мистецтва. Так, генеральний секретар німецького відділення Amnesty International Маркус Беко нагадав присутнім про Загальної декларації прав людини, прийнятої майже 70 років тому.

"Право думати і говорити те, що хочеться, вірити в те, що хочеться, мати захист від тортур чи переслідувань, одружуватися або виходити заміж за улюблених - це чудова ідея!", - зазначив він.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини