Туреччина висунула Євросоюзу жорстку умову

Анкара відмовиться від угоди про прийом нелегальних мігрантів, якщо Євросоюз не надасть Туреччині безвізовий режим до кінця року та не припинить наполягати на скасуванні антитерористичного законодавства.

Про це заявив міністр у справах ЄС та головний переговірник щодо вступу Туреччини в Європейський Союз Омер Челік, передає Reuters.

Селик зазначив, що якщо Євросоюз не стримає обіцянку щодо візової лібералізації, країна вийде з угоди за мігрантам. "Ми завершимо цей проект, якщо буде необхідність", - сказав він.

Якщо ж до кінця поточного року безвізовий режим Туреччини так і не буде надано, "угода помре". "Нам просто не буде більше про що говорити", - констатував турецький міністр у справах ЄС.

Нагадаємо, у березні Туреччина погодилася допомогти ЄС з вирішенням проблеми нелегальної міграції в обмін на фінансову допомогу та скасування візового режиму. Однак, питання зі скасуванням віз так і не зрушило з мертвої точки, оскільки Брюссель наполягає на скасуванні антитерористичного законодавства. Анкара відмовляється йти на цей крок з урахуванням ситуації з недавньою спробою державного перевороту в країні.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини