Топ-7 найгарніших місць України, де варто хоч раз побувати кожному

З захопленням відкриваючи для себе нові куточки планети, подорожуючи на інший край світу, ми забуваємо, яка краса оточує нас вдома, в Україні. Тим часом деякі, вражаюче гарні місця, нічим не поступаються закордонним дивам. Звісно, їх набагато більше, ніж 7 але почнемо з найяскравіших, на наш погляд:

Озеро Синевір

Найбільше з усіх карпатських озер, Синевір вражає своєю природною величчю та чистотою. Гірське повітря, синя, майже прозора гладь озера приваблює туристів зі всього світу. А ще там дуже спокійно та затишно — варто посидіти на березі буквально 10 хвилин, щоб наповнитись могутньою силою та енергією цього чудового місця.

Букський каньйон, Черкаська область

Це диво української природи, кам'яний каньйон в селі Буки Черкаської області за останні кілька років став рідним місцем для молоді, яка любить відпочивати в наметах, під зорями та з вогнищами. Прохолодна річка, оточена високими гранітними виступами, невеликий водоспад, затишні галявини - все це робить Буки локацією, яку варто відвідати хоча би оглядово, без наметів. Якщо уважно придивитись до виступів, можна побачити в них людські профілі — місцеві кажуть, що тим, хто розгледить ці "портрети", в майбутньому завжди щаститиме. Кам'яні залишки старої, першої в Україні, ГЕС, в каньйоні виглядають вельми органічно — селфі на такому фоні гарантовано збере сотні лайків. Любителі екстриму у Буках теж не сумуватимуть — тут влаштовують рафтинг-тури та тренування по скелелазінню.

Тунель кохання

Для закоханих в нашій добірці є особливе місце — тунель кохання, що знаходиться у Рівненський області біля села Клевань. Тунель утворився природним чином — гілки дерев міцно сплелись таким чином, що тепер виглядають, як зелений і величний коридор. Але походження чіткої форми цього коридору не надто романтичне: річ у тім, що цією дорогою проходить залізниця, і потяги буквально “зрізують” листя та гілки, “підганяючи” їх до форми вагонів. Проїжджаючи у одному з таких потягів крізь тунель, потрібно загадати бажання — воно неодмінно збудеться. Те ж саме варто зробити й закоханим — якщо вони пройдуть крізь тунель разом, то їх любов буде вічною (принаймні, таке існує повір'я).

Олешківська пустеля

Виявляється, в Україні існує ще й ...власна пустеля, нехай не така велика (площа ледь перевищує 200 гектарів), як Сахара, але виглядає не менш захопливо. До речі, в Європі наша Олешківська пустеля вважається найбільшим піщаним масивом), не кажучи вже про те, що посеред неї є справжній оазис, котрий бере свій початок у чистому і прісному підземному озері. Знаходиться українська пустеля у Цюрупинському районі Херсонської області.

Урицькі скелі

Аналогів цій археологічній та природній пам'ятці не існує, принаймні, на території Європи. Гірський комплекс заввишки до 50 метрів розташований біля села Урич, на Львівщині, його відвідування, як правило, входить до багатьох екскурсійних програм цього регіону. Крім вражаючого гірського пейзажу, Урицькі скелі відомі своїми наскельними малюнками-символами, походження котрих досі залишається таємницею навіть для науковців.

Озеро Сиваш, Херсонська область

Єдине у своєму роді, рожеве солоне озеро України знаходиться у Херсонській області і є місцем, куди їдуть не тільки помилуватись красою, а й покращити здоров’я. Взагалі, Сиваш – не це зовсім озеро, це затока Азовського моря, з настільки високим вмістом лікувальних солей, що влітку вони утворюють тонку скоринку на поверхні озера. Молоді та популярні українські інстаграмери обожнюють Сиваш за те, що на його ніжно-рожевому фоні їх фото виходять вражаюче гарними.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...