Телеканалу кума Путіна відмовили у продовженні ліцензії

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не продовжила ліцензію на цифрове мовлення телеканалу "112 Україна", який пов'язують із кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

Рішення ухвалили у четвер, 26 вересня, передає сайт "Gazeta.ua".

Перед цим вказали, що проти компанії "НОВИЙ ФОРМАТ ТВ" (емблема "112 Україна") запроваджували низку санкцій.

"Незважаючи на застосовані Національною радою санкції, компанія по сьогоднішній день продовжує порушувати умови ліцензії та закон, самовільно змінила програмну концепцією. Відмовити компанії у продовженні строку дії ліцензії.

Друге - управлінню радіочастотного ресурсу та технічого контролю врахувати це рішення під час підготовки матеріалів щодо оголошення конкурсу на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення - 35 каналів", - сказав член Нацради Сергій Костинський.

На засіданні був присутній соратник Медведчука, нардеп із "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич.

"Я би попросила сюди не вплутувати свободу слова. Бо її уже мені страшенно шкода. Це абсолютно якесь зґвалтоване поняття. Цією дефініцією зараз уже просто розмахують, ніби вона вже мертва виходить. Жодного стосунку свобода слова до порушень, які ви здійснюєте, немає. Як би ви не хотіли його причепити.

Свобода слова - це відповідальність за ту інформацію, які ви надаєте своїм глядачам. Тому що фейки є великою проблемою. І не треба сюди приплутувати свободу слова", - сказала перший заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини