Таке жадане керівне кріселко...

Після гучного скандалу, коли заступника міського голови з гуманітарних питань Сергія Черевка нова міська рада 5-го скликання не затвердила на посаді на наступну каденцію, Сергій Миколайович все одно залишився працювати в своєму кабінеті.

“Вгору” писала про те, що депутати оприлюднили компромат на нього і висунули Володимирові Сальдо вимогу – не наполягати на цій кандидатурі.
Мерові, очевидно, компромат здався серйозним, і він не наважився “давити” на депутатів. Тоді на сесії затвердили всіх заступників міського голови, окрім “гуманітарного”.
І з того часу ясності в тому, яку ж посаду обіймає Сергій Черевко у зв’язку з “гарбузом” від депкорпусу, не було. Причому, голова постійної комісії з питань комунальної власності Віталій Богданов говорить, що у виступах у ЗМІ та на нарадах Сергій Миколайович представлявся як заступник мера, а документи підписував як виконуючий обов’язки заступника міського голови. “Людина кілька місяців займає службовий кабінет, користується мобільним звязком і авто, розпоряджається бюджетними грішми, готує учбові заклади до початку навчання, а в цей час не визначено: чи є вона посадовою особою місцевого самоврядування, чи має право на все це?” – дивується Віталій Богданов.
На його офіційний запит міський голова надіслав копію свого розпорядження, яким 22 червня перевів Сергія Черевка з посади заступника міського голови на пост радника до вирішення питання про затвердження заступника міського голови з гуманітарних питань, а також поклав на нього обов’язки тимчасово виконувати функції заступника. Депутати прогнозують: скоріш за все, на найближчій сесії мер і його прихильники знову спробують затвердити Сергія Черевка віце-мером. А що стосується компроматів, то для Володимира Сальдо це не перешкода, у нього й своїх компроматів немало, але ж – керує...

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4638

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини