Синоптики розповіли, якою буде погода в листопаді

Останній місяць осені в Україні теж буде дуже теплим. Такий прогноз зробили у Держгідрометцентрі. 

Як повідомили фахівці, у листопаді 2020 року середня місячна температура в Україні очікується в межах 1-8 градусів тепла (у Карпатах - 0-3 градусів тепла). У західних областях це близько до середніх багаторічних значень, на решті території - на 1-1,5 градусів вище середніх багаторічних значень.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується у східних областях та на Сумщині дещо менше за норму - 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень - 37-65 мм, у горах до 110 мм.

"У листопаді у більшості областей відбувається перехід середньої добової температури повітря через 5 градусів тепла у бік зниження, місцями на півдні Одещини та Криму - у грудні, у гірських районах, на сході та північному сході країни - наприкінці жовтня", - повідомляють вчені.

За даними спостережень, середня місячна температура повітря у листопаді складає 0-7 градусів тепла. Абсолютний максимум температури повітря становить 16-24 градусів тепла, у Чернівецькій, центральних, південних областях та в Криму місцями 25-29 градусів.

Абсолютний мінімум - 15-24 градусів морозу, у північних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях місцями 25-31, на півдні Криму та Одещини - 8-13 градусів морозу.

Середня місячна кількість опадів складає 30-61 мм, у Карпатах та на Закарпатті до 62-142 мм.

За даними синоптиків, у цьому році метеорологічне літо, який почалося 5 червня, закінчилося 14 жовтня і в цілому тривало 132 дні.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини