«Супутник» відродять

Минуло кілька місяців відтоді, як міська комісія з питань комунальної власності почала вивчати стан справ на комунальному підприємстві “Кінотеатр “Супутник”.

Результат: більше 10-ти підприємців, які користувалися приміщеннями нелегально, не оформлюючи з КП жодних стосунків, нарешті, вдалося звідти видворити. Виявляється, раніше в кінотеатрі, крім ігрових автоматів, якимось дивовижним чином розміщався цех із виробництва металопластикових вікон!
“Викурити” нелегалів з території “Супутника” було нелегко, розповів новопризначений директор КП Руслан Костенко. А майстерню по ремонту взуття вирішили “легалізувати”, бо все одно в “Супутника” поки немає власних коштів, а коли почнуться заробітки від кінопрокату – невідомо. Тепер два об’єкти мають договірні стосунки із міськвиконкомом – дискотека “Санрайс” та ремонт взуття.
До честі попереднього керівництва кінотеатру – воно не залишило новому у спадок багатотисячних боргів по зарплатні чи за електрику. Тож зараз новий директор може розпочинати діяльність, так би мовити, “з нуля”, потрібно тільки відремонтувати будівлю і – можна шукати інвесторів для облаштування глядацького залу й закупівлі сучасної апаратури для кінопоказів. Хоча є ще одна “проблемка” – антена мобільного оператора Лайф, яку нелегально встановили на даху кінотеатру. Антена без будь-яких дозволів, у тому числі й санітарних, працювала просто на рівні 3-го поверху будинків, а від оренди площі громада нічого не отримувала. Голова постійної комісії міськради з питань комунальної власності Віталій Богданов розповів: депутати вже кілька разів пред’являли претензії її власникам, але відповідальний працівник мобільної компанії “Лайф” Демірель Абдуллаєв замість вирішувати проблему просто взяв і поїхав до Києва брати участь у телевізійній програмі “Шанс”!
Начальниця відділу договірних відносин, інвентаризації та використання комунального майна Інна Панова висловила пропозицію: взяти антену на баланс “Супутника”, як майно, виявлене під час інвентаризації. Нехай тоді підприємці в суді доводять право власності на устаткування ціною під сотню тисяч гривень.
Відтепер депутати мають намір надавати в оренду приміщення кінотеатру тільки за конкурсом. Для цього визначають так звані лоти – об’єкти, що будуть включати не тільки данспол, а й туалети, підвали й сходи. Тим часом один із депутатів міськради намагається “виклопотати” одній із церков глядацьку залу для проведення молитов. Але міськвиконком же твердо вирішив: кінотеатру “Супутник” – бути!

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4879

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини