Суд у справі "Будинку Костяка" перенесли

Щойно відбувся суд у справі по незаконному захопленню прибрежної зони р. Дніпро сім'єю Костяка (сумновідомому "Будинку Костяка"). Точніше не відбувся.

Його перенесли. Але міг і взагалі не відбутися, якщо б громада вкотре не виявила наполегливість. Тому що прийшовши до суду - люди побачили закриті двері і почули, що суд переноситься. З якого дива - було невідомо. Але це не влаштувало громадських активістів. Не для того десятка два людей покинули всі справи, щоб почути, що суду по такій резонансній справі просто не буде.

Голова організації "Антонівська хвиля" Ганна Зарудня пішла з'ясовувати де поділась суддя і чого засідання переноситься. Виявилось, що зараз збори суддів. І наша суддя Рядча там.

Така відповідь зовсім не влаштувала громаду, і всі активісти, з'ясувавши, що засідання проходить на в залі другому поверсі, пішли туди. З зали вийшов якийсь чоловік, ми йому сказали: "Громада просить суддю на засідання." Відповідь: "Вам яку?". Активісти: "Рядчу!" Через хвилини дві двадцять чоловік разом з суддею Рядчою піднімались знов на 5 поверх. Ще через три хвилини почалось судове засідання.

На жаль, розгляд справи перенесли, через неявку відповідача та представника Антонівської селищної ради (як неочікуванно!) але друге засідання 17 лютого, думаю, відбудеться попри всі засідання суддів неявки відповідачів та представників рад. Громада про це подбає!

P.S. От тільки шкода тих людей, які продовжували чекати в коридорі інших суддів. може судді якось будуть узгоджувати свої графіки засідань та зборів? А то наступного разу люди ще здогадаються, що треба брати всіх своїх друзів і родичів та викликати особисто суддю з засідань нарад, обідів і т.п.

Римма Бараненко 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...