Стартує продаж абонементів на Docudays UA-2022!

З цього тижня стартував продаж абонементів на Docudays UA-2022. З 25 березня по 3 квітня 19 Docudays UA проходитиме у гібридному форматі та вперше за два роки повернеться на великі екрани! Документальні хіти, зустрічі з режисер(к)ами, воркшопи з документалістики, палкі та натхненні обговорення актуальних питань правозахисту. Ми знову зануримось у вир фестивального життя і прагнемо розділити цей новий досвід спільності з вами!

Фестивальний абонемент надає доступ до всієї офлайн-програми фестивалю за вигіднішою ціною. Вартість абонементу «Рання пташка» становить 750 гривень. З лютого ціни на абонементи будуть зростати. Ви також можете придбати абонементи за програмою «єПідтримки». 

Придбати абонемент можна за посиланням: https://docudays.ua/#festival-pass

До 1 лютого «Рання пташка»:

1 абонемент — 750 грн;

2 абонементи — 1000 грн;

студентський абонемент — 300 грн.

З 1 лютого: 

1 абонемент — 1000 грн;

2 абонементи — 1500 грн;

студентський абонемент — 500 грн.

З 1 березня: 

1 абонемент — 1500 грн;

студентський абонемент — 700 грн.

Власники/-ці карток Masterсard отримають знижку 10% відсотків при оплаті картою.

Доступ до всіх офлайн-локацій фестивалю буде можливий за наявності дійсного сертифікату про вакцинацію. Якщо на момент проведення фестивалю ваш сертифікат про вакцинацію буде недійсним, ви зможете потрапити на локацію, показавши на вході негативний результат ПЛР-тесту. 

Ті, хто переніс абонемент-2021 на наступний рік, отримають лист на початку березня з інформацією, як його активувати у 2022 році.

Отримати абонемент можна буде орієнтовно за два тижні до старту фестивалю. Про те, як це найзручніше зробити, ми повідомимо окремим листом на початку березня.

Традиційно на Docudays UA діятиме акредитація преси та кіноіндустрії. Подання на спеціальні акредитації ми оголосимо на початку наступного року. Придбати індустрійну акредитацію можна буде з 18 січня. Вартість акредитації — 750 грн до 21 лютого; надалі ціна зростатиме. Індустрійна акредитація надає доступ до закритих подій секцій DOCU/ПРО: зустрічей з професіонал(к)ами кіноіндустрії, воркшопів та лекцій.

Якщо у вас виникнуть питання щодо купівлі абонементів, звертайтеся на електронну адресу: [email protected]

Ви також можете придбати фестивальну сувенірну продукцію та квитки в онлайн-кінотеатр DOCUSPACE за програмою «єПідтримки».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Джерело: Docudays UA
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини