Справу за підозрою у держзраді «заступника міністра спорту Криму» передають до суду

Слідчим відділом ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м. Херсон) за процесуального керівництва прокуратури АР Крим закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою громадянина України – так званого «заступника міністра спорту Республіки Крим», у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що перебуваючи на посаді заступника міністра окупаційного уряду, підозрюваний здійснював реалізацію державної політики країни-агресора в галузі спорту, сприяв популяризації збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованій території України, проросійського патріотичного виховання, здійснював заходи щодо проведення допризовної підготовки молоді перед військовою службою в Російській Федерації.

Зокрема, вину підозрюваного підтверджено показами свідків, висновками проведених судово-портретної та фоноскопічної експертиз.

На даний час сторона захисту повідомлена про закінчення досудового розслідування та відкриття матеріалів вказаного кримінального провадження.

Після ознайомлення підозрюваного та його захисника з матеріалами кримінального провадження, обвинувальний акт буде спрямовано до суду.

Нагадаємо, 2 лютого 2018 року на КПВВ «Каланчак» був затриманий так званий колишній «заступник міністра спорту окупованого Криму».

Прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини