Сесію Херсонської міськради перенесли вдруге

Сесію Херсонської міськради перенесли вдруге

Уже вдруге переноситься пленарне засідання сесії Херсонської міськради, яке мало відбутися 29 жовтня. До цього сесію планували провести 13 жовтня.

На заваді став ковід і складна ситуація з його поширенням у Херсоні. Тому міський голова Ігор Колихаєв розпорядився відкласти засідання аж на 5 листопада.

До речі, до найближчого засідання херсонські художники планували провести пікет міської ради через ризик продажу приміщення єдиної в області виставкової зали на площі Свободи. 

Нагадаємо, на сайті Херсонської міськради з'явився проєкт рішення №5186, в якому йдеться про приватизацію комунальної власності. У перелік об'єктів під приватизацію внесли приміщення виставкової зали й художніх майстерень по вул. Мозолевського, 3.

Водночас приміщення зали можуть виставити на аукціон під оренду, про що вказала в офіційному листі Аліса Вербицька, директорка департаменту розвитку об'єктів комунальної власності територіальної громади. Зазначимо, що Аліса Вербицька зараз перебуває на лаві підсудних через махінації з комунальним майном й уникає суду.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини