Сенцову “померти не дадуть” – Федеральна служба виконання покарань Росії

У Федеральній службі виконання покарань Росії мають намір "не дати померти" Олегу Сенцову, який голодує в російській колонії.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на членкиню Ради Федерації Росії Людмилу Нарусову, яка днями обговорила погіршення стану Сенцова з директором ФСВП Геннадієм Корнієнком.

"Кілька днів тому, коли з'явилися відомості про погіршення здоров'я, почалися проблеми з серцем, я зв'язалася з Корнієнком (начальник ФСВП Росії), висловила своє занепокоєння з цього приводу. Але тоді мені була дана лапідарна відповідь: "Померти не дамо", – повідомила Нарусова.

За її словами, "не все в їхніх силах, і за відсутності гарної реанімації та кардіологів ці обіцянки можуть виявитися лише обіцянками". Вона уточнила, що за інформацією директора ФСВП, Сенцову роблять крапельниці.

"Доброго кардіолога там немає, реанімації – теж. Дуже тривожна ситуація, дуже тривожна. І я не розумію вперте мовчання тих людей, від яких це залежить, тому що претензії тюремникам безглуздо пред'являти: їхня справа – закривати ключами камери. І якщо буде наказ, про це мені і вони говорили, якщо буде рішення – відразу відпустимо. Але без такого рішення – ні", – додала Нарусова.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини