«Рогатим» наказано подорожчати!

Будь-яке підвищення тарифів особливого захоплення у електорату не викликає. Кажуть, навіть навпаки. Це торкається і підняття цін на проїзд у міському електротранспорті.

Прихильники їзди у трамваях можуть, звісно, не хвилюватися. З тої причини, що їх у обласному центрі імені Григорія Потьомкіна просто нема. Інакша справа – тролейбуси. “Рогаті” (не плутати із чортами!) давно перетворилися на транспорт “для пролетаріату”. А що цей самий пролетаріат?
Правильно: кожне підняття тарифів на нову висоту мимоволі примушує його стискати кулаки. А це дружнє рукостискання основної маси населення з огляду на дострокові жовтневі вибори для влади, яку уособлює і міський голова Херсона Володимир Сальдо, навряд чи сприяє поповненню лав його шанувальників.
З огляду на гарячу осінь мер вирішив за будь-якої оказії ще ближче бути із простим народом. Запишіть, будь ласка, ось цей номерок: 49-33-40. Це номер багатоканального телефону “гарячої лінії” Володимира Сальдо, відкритої у міськвиконкомі. Будь-який канал до ваших послуг, будь-яка проблема.
Будь-яка, але не всяка. Ви цікавитеся тим, хто благословив переоцінку “рогатих”? Уже можете не телефонувати. Треба було читати офіційний сайт міськради, який ще 16 липня повідомив про те, що відбудуться громадські слухання на тему: “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу та вартість проїзних квитків у міському пасажирському електротранспорті”. Людей запрошували прибути у актову залу МКП “Херсонелектротранс” за адресою: вул. Зала Егерсег, 12.
І все було б нічого, якби… нічого не було.
Громадські слухання, на які так дипломатично натякала нинішня міська влада, таки відбулися!
Як, можуть запитати знавці Статуту Херсона? Про це та інші слухання влада мала б повідомити не пізніше, як за 10 днів. А тут… Увечері – повідомлення, вранці – слухання.
Чим пояснити таку “оперативність”? Невже одним бажанням Володимира Сальдо подискутувати із довіреними йому городянами?
Як би там не було, а у результаті експрес-слухань прийнята резолюція, якою виконкому міської ради рекомендовано розглянути питання щодо зміни тарифів на черговому засіданні. Коли відбудеться засідання – невідомо. Відомо одне: тариф на одну поїздку “рогатими” планується змінити із 75 копійок до 1 гривні. Мабуть, варто тут організувати ще одні громадські слухання, аби вирішити – запрошувати чи не запрошувати у першу поїздку за новим тарифом самого Володимира Сальдо?

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=9333

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини