“Раніше писав “напевно”, а тепер – “я більше не вірю”: сестра Сенцова розповіла про його стан

Сестра українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла, що не розуміє, з ким ще говорити про звільнення брата з російської колонії, адже про помилування Росію попросили вже сотні відомих людей у всьому світі.

Про це вона розказала у великому інтерв’ю російському виданню Meduza.

За її словами, голодування дуже сильно вплинуло на емоційний стан Олега, який завжди оптимістично дивився на речі.

"Олег втратив надію. Він мені так і написав: "Я не вірю, що ми всі разом заживемо в Києві", – це він мав на увазі себе з дітьми. Він написав заповіт, написав, що у нього гіпоксія і від цього страждає серце і мозок. Він дуже погано себе почуває і не знає, скільки ще протримається. Занепадницькі настрої і раніше у нього проскакували, але такої безнадії я ще не бачила. Якщо раніше він писав "можливо", "напевно", то тут – "я більше не вірю", – зазначила Каплан.

Кожного дня сестра Сенцова отримує тисячі листів та повідомлень від різних людей, проте не знає що робити далі задля звільнення брата.

"Зараз я себе відчуваю в страшному глухому куті. Раніше у мене завжди був план: влаштувати акцію, подати апеляцію, надрукувати його розповіді, зустрітися з політиками, виступити десь. А зараз я взагалі не розумію, що робити далі. Ми вже всіх підняли. До кого ще на цій планеті потрібно достукатися, хто ще міг би вирішити цю проблему, я не знаю. Таке відчуття, що ти розбив собі лоба об стіну, а користі нуль", – розповіла вона.

Каплан додала, що на сьогодні спілкується з Олегом тільки листами, адже він відмовляється від особистих зустрічей навіть з дітьми.

"Олег продовжує брати участь у їхньому вихованні – з в'язниці. Досі стежить навіть за тим, щоб їх раз на рік водили до стоматолога", – додала вона.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини