Просила військової допомоги Путіна. В Австрії жінку засудили до 14 років ув’язнення за держзраду

Засновницю організації Конфедерація Австрії Моніку Унґер засудили до 14 років ув’язнення за кількома пунктами обвинувачення, в тому числі державній зраді.

Зазначається, що 42-річну жінка заснувала організацію Staatenbund Osterreich (Конфедерація Австрії) у 2015 році, до якої встигли вступити 2,6 тисяч людей, повідомляє Радіо Свобода..

За даними AFP, вона також спробувала "наказати" австрійській армії повалити уряд і попросити військової допомоги у президента РФ Володимира Путіна.

Вирок зачитали в суді міста Гратц на півдні Австрії. За словами судді, він повинен стати "чітким сигналом, що антидержавна діяльність не буде толеруватися".

Моніку Унґер і ще 13 членів руху Конфедерація Австрії заарештували навесні 2017 року. 

Її заступник, 71-річний екс-офіцер поліції, отримав 10 років ув’язнення. Решту заарештованих членів організації визнали винними у формуванні антидержавної організації. Вони отримали вироки від дев’яти місяців до трьох років.

Конфедерація Австрії видавала власні "дипломатичні паспорти", забороняла своїм членам сплачувати податки в австрійський бюджет і зібрала майже 40 тисяч євро збору за внесок нерухомості у власний "земельний кадастр". Представники організації запевняли, що внесення в цей реєстр робить іпотечні кредити на житло недійсними.

Унґер визнала, що намагалася замінити державних посадовців членами власної організації, проте назвала себе "жертвою репресивної системи".

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини