Програма фестивалю "Мельпомена Таврії - 2019"

З 17 по 25 травня в Херсоні відбудеться XXI Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії".

Програма фестиваю:

Дата

Час

Захід

Місце проведення

16 травня

Четвер

10:00

Міжнародна науково-практична конференція на тему «Міжкультурна дипломатія в контексті сучасної європейської і вітчизняної драматургії»

Херсонський державний університет

17 травня
П'ятниця

 

 

16:30

Прес-конференція, присвячена відкриттю фестивалю

Театр-кафе

18:00

Месхетинський (Ахалцихський) професійний драматичний театр, Грузія, Іван Франко «Украдене щастя»

Велика сцена

 

19:30

Карнавальна хода

Вулиці міста

20:00

Святкове відкриття фестивалю «Melpomena Disco Show»

Теат. площа

18 травня

  Субота

17:00

Республіканський театр білоруської драматургії, Білорусь, Олександр Вампілов «Полювання на себе»

Велика сцена

20:00

Київський академічний театр «Золоті ворота»,  Павло Ар’є, Марина Смілянець «Отелло/Україна/Фейсбук»

Театр-кафе

20:00

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, м. Київ, Віра Маковій «Буна»

Сцена під дахом

 

19 травня Неділя

17:00

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, Жан Ануй «Жайворонок»

Велика сцена

19:00

Дикий театр, м. Київ,  Мартін МакДонах «Кицюня»

Театр ляльок

20:00

Спільний проект Театр «Лестница», Тель-Авів, Ізраїль/Театр драми і комедії ім.  Н.С.  Аронецької, Тирасполь, Республіка Молдова, Анна Гланц-Маргуліс «А ми один для одного – тіні»

Театр-кафе

20:00

Азербайджанський державний драматичний театр в м. Гянджа, Азербайджан,  Нодар Думбадзе «Hellados»

Сцена під дахом

20 травня

Понеділок

18:00

Київський Національний академічний театр оперети, «Вечір мюзиклу»

 

Велика сцена

18:00

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії, Ісаак Бабель «Закат»

м. Миколаїв

19:00

Ніжинський академічний український драматичний театр імені М. Коцюбинського, Павло Ар’є  «Експериментаріум»

Театр ляльок

21:00

Solo theatre, Литва, Софокл «Антігона»

Театр-кафе

21:00

Муніципальний театр Малтепе, Туреччина, Микола Гоголь  «DELİ» (Божевільний)

Сц. під дахом

21 травня

Вівторок

 

10:00

Херсонський академічний обласний театр ляльок, інсценування Катерини Слажнєвої  «Білосніжка. Диво зимової казки»

Театр ляльок

18:00

Одеський академічний український музично-драматичний театр

ім. Василя Василька, Микола Гоголь «Одруження. Цілком неймовірна подія»

 

Велика сцена

18:00

Ніжинський академічний український драматичний театр імені М. Коцюбинського,  Орест Огородник «Останній гречкосій»

БК «Олешки»

19:00

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, Лана Ра «Невчасно»

Театр ляльок

20:00

Театр «Май Буш», Київ, Наталя Блок, Андрій Май «Welcome to»

 

Urban CAD

21:00

Театральна майстерня М. Рушковського, м. Київ, поезія Володимира Висоцького  «Нейтральна смуга»

Театр-кафе

21:00

Львівський академічний театр  «Воскресіння», Олександр Мардань «Доньки-матері»

Сцена під дахом

 

22 травня

Середа

18:00

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, Ж.-Б. Мольєр «Скапен»

Велика сцена

19:00

Озургетський професійний державний  драматичний театр ім. Ал. Цуцунава,  Грузія,  Анна Петрова «Поцілунок»

Театр ляльок

21:00

Театр Сіка Александреску, Румунія,  Андрій Іванов «Це все вона»

Сцена під дахом

21:00

Єреванський державний театр ляльок ім.  Ов.Туманяна, Вірменія, Альдо Ніколаї  «Трохи більше, трохи менше»

Театр-кафе

23 травня

Четвер

 

14:00

Інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор», м. Херсон, Ірина Корольова «Дивовижні пригоди казкової  феї в бібліотеці»

Наукова бібл.

ім.О.Гончара

18:00

Alexandru Davila Theater Pitesti, Румунія, Олександр Хаусватер і Раду Драгоміреску,

«Експеримент П.»

Велика сцена

19:00

Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»,  Олександр Бєльський «Спокушені спрагою»

Театр ляльок

21:00

Український малий драматичний театр, м. Київ, Гриїр Тютюнник «Холодна м’ята»

Сцена під дахом

21:00

Квартет DEKRU, м. Київ, пластично-візуальне шоу Light Souls/Світлі душі

 

Театр-кафе

24 травня

П'ятниця

 

18:00

Київський академічний Молодий театр, «HOMO FERUS або сука-любов»

 

Велика сцена

20:00

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр,  Олександр Вітер «Станція, або Розклад бажань на завтра»

Театр ляльок

20:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша,  Микола Гоголь «Майська ніч»

БЗТ «Чумацька криниця»

21:00

Творче об'єднання «Театр 19», м. Харьків,  Дон Нігро «Звірячі історії»

Сцена під дахом

21:00

T1A, Польща, Матеуш Новак «Спереду і ззаду»

 

Театр-кафе

 

25  травня

Субота

15:00

Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»,  Микола Вінграновський «Прекрасний звір у серці»

Сцена під дахом

17:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Наталя Ворожбит «Погані дороги»

Велика сцена

20:00

Дніпровський театр драми та комедії,  Леонід Філатов  «Про Федота...»

Сцена під дахом

20:00

Театр ім. Йокая м. Бекешчаба, Угорщина, Ніл Саймон «Останній палкий закоханий»

Театр-кафе

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини