Працівники аеропорту кумедно вшанували пам'ять Фредді Мерк'юрі (відео)

Працівники лондонського аеропорту "Гітроу" вшанували пам'ять лідера гурту Queen Фредді Мерк'юрі.

Спародіювали виконавця під його пісню I want to break free та записали це на відео. Про це повідомляє сайт Gazeta.ua.

У молодості майбутній співак працював вантажником у цьому аеропорту, пояснює Daily Mail.

На відео танцює група чоловіків у вбранні, схожому на сценічний костюм співака, та з накладними вусами. Це вантажники терміналу №5 в аеропорту. Постановкою займалася хореограф британського X-Фактора Ліндон Ллойд. Також виступ має на меті привернути увагу до фільму Bohemian Rhapsody, який вийде найближчим часом і розповідатиме про Фредді Мерк'юрі.

"Фредді Меркьюрі був справжньою британською іконою, і я дуже радий вшанувати його зі своїми колегами, - розповів журналістам один із учасників Вінтерен Бансал. - Сподіваємось, пасажирам сподобався виступ. А потім ми повернулися до роботи. Зрештою, The Show Must Go On ("Шоу має тривати" - назва однієї з пісень гурту. -Gazeta.ua)."

Дирекція запустила кілька акцій на честь свого колишнього працівника. Пісні гурту Queen вмикають на літаках, які приземляються. Наступного місяця там встановлять меморіальну дошку музиканту. Клієнти з іменами Фредді, Фредерік або Фаррухкан (справжнє ім'я співака - Фаррух, означає "щасливий". -Gazeta.ua) можуть користуватися першим класом літаків компанії British Airways безкоштовно.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...